Barbara Sadurska skończyła prawo i polonistykę na UJ. Debiutowała zbiorem opowiadań Mapa(Nisza, 2019). Mieszka w Krakowie. W najnowszym opowiadaniu pisze: „Ziemia zadrżała i szyby runęły na podłogę. Potem nastąpił huk eksplozji. Zgasło światło. Cisza. W głowie zapętlił mi się motyw z Gwiezdnych wojen. Po kilku sekundach odezwały się syreny. Białe wirujące światło. Ciemno. Jasno. Ciemno. Na ulicy strzały. Jasno. Ciemno. Pogotowie na sygnale. Jasno. Kolejny wybuch. – Uciekniesz. Przejdziesz przez granicę. Ludzie po drugiej stronie są tacy sami jak my. – Jasno. Ciemno. – Dołączę do was za kilka dni. Idź – mówię…
Skończyła prawo i polonistykę na UJ. Debiutowała zbiorem opowiadań Mapa (Nisza, 2019). Mieszka w Krakowie.